GBWhatsApp indir

GB WhatsApp İndir, iyi bilinen bir WhatsApp MOD’udur (GBWhatsApp) ve Android için mevcut olan en iyi sohbet uygulamalarından biri olan WhatsApp uygulamasının alternatif bir sürümüdür. GB WhatsApp  Android cihazınıza indirin. Artık her akıllı telefon kullanıcısı, WhatsApp adlı GBWA uygulamasına aşinadır. değil mi

Sizden gelen bir cevabın “Evet” olduğunu duyabiliyorum. GBWhatsApp’ı sohbet, sesli ve görüntülü arama vb. ortak ihtiyaçlarımız için ücretsiz kullanıyoruz, tüm bunların yanı sıra  WhatsApp  , konum, belge, kişi paylaşımı ve daha fazlası gibi bazı özellikler sunuyor. GBWhatsApp bu siteden en son sürümü indirin. WhatsApp Plus APK’sını da kontrol etmeyi unutmayın 

İsmiGBWhatsApp
SürümEn sonuncu
Boy48MB
Son güncelleme1 gün önce

GB WhatsApp Son sürümü nedir?

GB WhatsApp ,  sıradan WhatsApp’ın sunmadığı üstün özellikler sunan bir  WhatsApp sürümüdür . GBWhatsApp’ın yeni sürümünü mü arıyorsunuz? Cevabınız evet ise, doğru yere, diğer Gbmods Whatsapp ile birlikte GB WhatsApp yeni sürüm APK’nın bir merkezine geldiniz. İndir GB WhatsApp, GBWhatsApp adlı üçüncü bir tarafça geliştirilen ve internette kolayca bulunabilen WhatsApp’ın en iyi mod versiyonudur.

Günümüzde bu, WhatsApp’ın birden fazla hesabını kullananlar için çok popüler bir araçtır. Birden fazla hesabın avantajı sadece GBWhatsApp kullanma nedeni değil, aynı zamanda bu yazıda sizinle paylaşacağım başka kullanım nedenleri de elde edilebilir. Yukarıdaki indirme düğmesine tıklayarak GBWhatsApp APK son sürümünü indirin, WPLusindir’dan diğer WhatsApp Modunu da alabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız:  WhatsApp Plus Son Sürüm APK İndirme

GB WhatsApp APK Tüm Sürümler

Mevcut sürümleri takip ederek WPLusindir’dan indirebilirsiniz. GBWhatsApp’ın tüm eski sürümünün yanı sıra en son ve yeni sürümleri sunuyoruz.

GB WhatsApp’ın en son sürümü nedir?

GBWhatsApp’ın en son sürümü  v19.41.5’tir .

Yukarıdaki tüm sürümler indirme sayfasında bulunabilir ve indirilebilir. GBWhatApp yetkilisini indirmek için yukarıdaki indirme düğmesine tıklayın.

GBWhatsApp İndir Son Sürüm Özelliklerine Genel Bakış

Yukarıdaki tüm özelliklerin ayrıntıları

 • Tüm hatalar düzeltildi, Karanlık Mod ve hepsi yeni
 • Resmi GBWhatsApp’ı kullanın, güvende olun ve bazı web sitelerinde GBWhatsApp olarak bulunan komut dosyasıyla yazılmış kötü amaçlı yazılımlara karşı dikkatli olun
 • Bu uygulamanın bazı kullanıcıları tarafından oluşturulmuş çok sayıda tema edinin, bu temaların tümü ücretsizdir
 • Aynı cihazda ikili WhatsApp kullanmak istiyorsanız, bunu GBWhatsApp kullanarak yapabilirsiniz, aynı cihazda Whatsapp ve GBWhatsApp’nın normal sürümünü aynı anda kullanabilirsiniz.
 • Günlük hikayenizi WhatsApp durumuna, resimlere, alıntılara, videolara ve daha fazlasına koymak isteyebilirsiniz, ancak bunların tümü WhatsApp’nın sıradan sürümünde kopyalanamaz. GBWhatsApp’da bunu yapabilirsiniz
 • WA’da genellikle karşılaştığımız sorun, APK dosyaları, video dosyaları, şarkılar ve diğer veriler gibi büyük dosyaları gönderme sorunudur. GBWhatsApp’nın bu Mod sürümü, 50MB’a kadar video dosyalarını ve 100MB’a kadar ses dosyalarını göndermenize izin verir, ayrıca ayarlarda sınırı azaltabilir/artırabilirsiniz
 • GB Whatsapp’ın en ünlü özelliği gizli mesaj tikleridir. Mesajınızı mavi çift tikleri, çift tikleri kişilerinize gizleyebilirsiniz.
 • WhatsApp uygulamasını açtığınızda, WhatsApp’da olduğunuzu kişilerinize gösterirsiniz, “Çevrimiçi durumu gizle” özelliğini açarak onlara haber vermeden çevrimiçi olabilirsiniz.
 • Diyelim ki hayalinizdeki yerleri ziyaret ettiniz ve çok sayıda fotoğraf çektiniz, bunları WhatsApp’ta arkadaşlarınızla paylaşmak istiyorsunuz, ancak bir seferde 10’dan fazla fotoğraf gönderemiyorsunuz. Orada, bir gönderme zamanında 10’dan fazla resim gönderebileceğiniz GBWhatsApp’ya ihtiyacınız var.
 • Özelleştirilmiş emojiler, mod GB kullanıcıları için harikadır. yalnızca GBWhatsApp kullanıcıları için mevcut olan yeni ve özelleştirilmiş emojiler alırsınız
 • WA yeni özellikler ekleyerek kendini geliştiriyor bunlardan biri de çıkartmalar. Bu özellik sadece normal sürümde değil, MOD sürümde de mevcuttur. GBWhatsApp’ta istediğiniz kadar çıkartma ekleyin.
 • Menüdeki ve bildirim çubuğundaki uygulamanın simgesini değiştirin.
 • Otomatik yanıt, WhatsApp’ın WhatsApp iş uygulamasıyla sınırlı harika bir özelliğidir. Bu MOD sürümünde aynı özelliği elde edin. Bu seçenek sayesinde
  ister çevrimiçi ister çevrimdışı olun, mesaj gönderene otomatik yanıt gönderebilirsiniz. Otomatik yanıt olarak ayarlanan seçenekte bir mesaj ayarlamanız yeterlidir.
 • Bir geliştirici olun, bu uygulama için kendi temanızı oluşturun ve kullanın. Başkalarına yardım etmek ve platformu her kullanıcı için daha kullanışlı ve kolay hale getirmek için pek çok tema geliştiren birçok kullanıcı var.
 • GB WhatsApp’ın en sevdiğim özelliklerinden biri uzun video durumu. WhatsApp’da 30 saniyeden uzun video yükleyemezsiniz, bu süre GBWhatsapp APK’da 7 dakika ile sınırlıdır.
 • Uygulamanızı güvende tutun, içindeki şifreleri etkinleştirin.
 • Birisi bir video gönderdiğinde, WhatsApp’ın varsayılan yerleşik video oynatıcısında oynatabilirsiniz, sıradan bir oynatıcıda tüm bu üçüncü taraf video oynatıcıların sahip olduğu pek çok özellik yoktur. GBWhatsApp APK’sında video oynatmak için üçüncü taraf bir video oynatıcı seçebilirsiniz.

 1. Hatalar düzeltildi ve daha fazla özellik eklendi
 2. yasaklama önleme
 3. Yeni taban güncellendi
 4. Yeni emojiler eklendi/özelleştirildi
 5. Grup modunda katılımcıları arayabilirsiniz eklendi
 6. Gruplarda masajı seçtiğinizde özel olarak yanıtlama özellikleri eklendi
 7. Google Play’deki çıkartmalara eklenen sorun düzeltildi
 8. Tema ararken kilitlenme düzeltildi
 9. Hata düzeltmeleri

GB MOD kullanmanın avantajları

Size GBWhatsApp APK’nın avantajlarını anlatmaya başlamadan önce, GBWhatsApp APK’nın ne olduğunu size bildirmem gerekiyor. GBWhatsApp, WhatsApp’ın değiştirilmiş bir versiyonundan başka bir şey değildir. Bildiğiniz gibi WhatsApp, akıllı telefon kullanıcıları için çok popüler bir sohbet uygulamasıdır; bu, Android, iOS, Java OS ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm platformlarda kullanılabilir. WhatsApp, WhatsApp’ya benzer diğer sohbet uygulamalarının sağlayamadığı bazı şaşırtıcı özellikler sunar. Bu harika uygulamanın daha fazla avantajından yararlanmak için bazı geliştiriciler bu uygulamayı değiştirdi ve MOD sürümlerine dönüştürdü. GBWhatsApp APK bunlardan biridir. Bu uygulamayı kullanmak için ikili Whatsapp’ı kullanabilirsiniz, görüntülenen tüm bu özellikleri elde edin.

GBWhatsApp kullanmanın dezavantajları

GB WhatsApp kullanmanın ana dezavantajı, hesabın yasaklanmasıdır, hesabınız kilitlenebilir ve gelecekte kullanılması yasaklanabilir. Ana hesabınızı veya telefon numaranızı GBWhatsApp ile kullanmamanızı veya geçici bir numara kullanmanızı pek tavsiye etmem.

İnsanlar GB Whatsapp’ı da Soruyor

GBWhatsApp nedir?

GBWhatsApp son sürümü, GBWhatsApp olarak da bilinen, internette bulunan WhatsApp’ın alternatif bir sürümüdür. Bu, Gbwhatsapp’ın resmi web sitesinde bulunabilen değiştirilmiş bir sürümdür, WPLusindir.Com’dan indirebilirsiniz. WhatsApp’nın en iyi MOD sürümlerinden biri, sıradan sürümde bulunamayan bazı şaşırtıcı özelliklere izin verir. Gbmods WhatsApp’a WhatsApp Inc tarafından hizmet verilmediğini bilmelisiniz. Diğer bazı geliştiriciler tarafından geliştirilir ve sunulur, amaç daha fazla avantaj elde etmektir. 

GBWhatsApp kullanmak güvenli mi?

Hayır, uygulama adil kullanım için güvenli değildir, GB Whatsapp kullanıyorsanız, hesabınız WhatsApp tarafından geçici olarak bloke edilebilir. Öte yandan, Android cihazınız için zararlı değildir. GBWhatsapp APK dosyaları ve APK dosyaları için üçüncü taraf bağlantıları sağlayan birçok web sitesi, kişisel verilerinizi çalmak için kötü amaçlı yazılımları değiştirebilecekleri sitelere dikkat edin. Uygulamayı WPLusindir.Com gibi güvenilir web sitelerinden indirdiğiniz sürece. cihazınız güvende olabilir.

GBWhatsApp’ı nasıl indirebilirim?

GBWhatsApp’ı Android cihazınıza indirmek için, Gbwhatsapp resmi web sitesi WPLusindir.Com’u ziyaret edin, menüden ‘GB WhatsApp İndir’ seçeneğine tıklayın, üzerine tıklayarak GBWhatsApp’yı indirmeye yönlendirileceksiniz. Orada versiyonu seçmelisiniz, size tavsiye ederim, en son versiyonu seçin ve üzerine tıklayın. İndirme yıldızlarına tıkladığınız anda.

GBWhatsApp güvenle nasıl kullanılır?

GBWhatsApp’ı indirmeden önce lütfen MOD WhatsApp’ın güvenli kılavuzunu okuyun.

Yükleme Rehberi

GBWhatsApp MOD sürümünü Google Play’de bulamadığınız için siteden indirmeniz ve ardından manuel olarak yüklemeniz gerekiyor. Android cihazınıza GB WhatsApp’ı nasıl kuracağınızı bilmiyorsanız, bu kurulum kılavuzunu takip edebilirsiniz.

Android cihazınızın işletim sistemine bir APK dosyası yüklemek için, ayarlar>güvenlik>bilinmeyen kaynaklar bölümünde bulunan ‘Bilinmeyen kaynaklar’ı açmanız gerekebilir. Ardından, aşağıda gösterildiği gibi resimlerle bu adımları uygulamanız yeterlidir.

GBWhatsapp APK’nın en son sürümünü bu siteden aşağıda bulunan indirme düğmesine tıklayarak indirin. APK dosyasını indirdikten sonra dosyaya dokunun ve yükle’ye dokunun.

Yükleme işlemi yalnızca birkaç saniye sürer, cihaza bağlıdır. Başarıyla tamamlandıktan sonra açın ve GBWhatsApp’ın en son sürümünün keyfini çıkarın APK . 

Çözüm

GBWhatsApp APK, WhatsApp’nın en iyi MOD sürümlerinden biridir. Bu uygulamaya aşık olacağınız birçok özelliğe sahiptir. Millet internette “2022 Gb Whatsapp İndir” veya GBwhatsapp plus en son sürüm ve daha fazlasını arar. Bu siteden “GBWhatsApp” APK’sının en son sürümünü indirin. En son sürümü sağlıyoruz ve yayınlanır yayınlanmaz bu sayfaya yeni bir sürümünü yüklüyoruz. GB WhatsApp’ı indirmeden önce GBWhatsApp’da ana hesabınızı veya numaranızı kullanmamanızı pek tavsiye etmem, aksi takdirde hesabınız kalıcı olarak yasaklanabilir, bunun yerine geçici bir hesap kullanın. En son GBWhatsApp yeni sürüm resmi modları için Gb Plus APK resmi web sitesi WPLUSINDIR.COM için Gbwhatsapp’ı ziyaret etmeye devam edin  .

Yorum yapın