WhatsApp Plus indir

WhatsApp Plus, WhatsApp‘ın çok popüler bir değiştirilmiş sürümüdür, bu, GBWhatsApp kadar ünlüdür ( WhatsApp plus’ı ücretsiz indir ) ve milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. GBWhatsApp’ın en son sürümünü arıyorsanız, en iyi yere geldiniz. Bu yazıda sizinle WhatsApp Plus APK son sürümünü, bununla ilgili bilgileri ve ipuçlarını ve püf noktalarını paylaşacağım.

WPLusindir.Com  , WhatsApp Plus’ı ve GB Mod, YoWhatsApp ve daha fazlasını içeren bazı ünlü WhatsApp Modlarını sunan tek sitedir. WhatsApp Plus son sürüm dosyasını bu siteden indirin.

Ben de bu harika uygulamayı, WhatsApp Plus’ın birincil kullanımı olan birçok amaç için kullanıyorum, WhatsApp plus’ı birden fazla Whatsapp hesabı almak, çevrimiçi durumumu gizlemek, mavi tikleri gizlemek için kullanıyorum. Hatta, en üst düzey Whatsapp Plus özellikleriyle arkadaşlarımı etkilemek için Whatsapp Plus kullanıyorum. Umarım sizin ihtiyaçlarınız benim ihtiyaçlarımdan farklı değildir. Ayrıca çevrimiçi durumu, yazma durumunu da gizlemek istiyorsunuz. Ancak herkesin ihtiyacı farklıdır, bazıları ikili WhatsApp avantajını elde etmek için, bazıları da Whatsapp Plus’ın tüm avantajlarından yararlanmak için kullanır.

WhatsApp Plus En Son Sürüm İndirin

İsmiWhatsApp Plus
SürümEn sonuncu
Boy69MB
Son güncelleme1 gün önce

GBWhatsApp kullananlar bu WhatsApp plus sürümünü de aynı cihaz üzerinde kullanabilirler ve her iki uygulama aynı anda kullanılabilir. İnsanlar WhatsApp plus’ın değerli olmadığını ve artık işe yaramadığını düşünüyor. Ama bu doğru değil, hala çalışıyor ve kendim kullanıyorum ancak ban sorunu nedeniyle birincil telefon numaramla kullanmıyorum.

WhatsApp plus one cihazınızda da hata almadan kullanabilirsiniz ancak Whatsapp plus’ı birincil numaranız ile kullanmamanızı şiddetle tavsiye ederim. WhatsApp plus kullanımına ilişkin güvenlik ipuçları hakkında daha fazla bilgi için okuyun ve aşağıdaki indirme düğmesine tıklayarak bu siteden WhatsApp plus APK’nın en son sürümünü indirin.

WhatsApp Plus 2022’nin son sürümündeki yenilikler

Son sürüm v19.45.1

 • WhatsApp Ödemesi
 • Yeni emojiler eklendi
 • Gruplara katılabilirsiniz eklendi
 • Yeni seçenekler ayarları
 • Yeni değişiklik günlüğü tasarımı
 • Yeni ayar tasarımı
 • Yeni bildirim çubuğu simgeleri

WhatsApp Plus Özelliklerine Genel Bakış (WhatsApp Plus’ı Ücretsiz İndirin)

Artı Ayarlar

 • WPLusindir.Com’dan çıkartma paketleri indirme
 • Çıkartma yapıcı
 • Temizleyici
 • WPLusindir.Com’dan çeşitli duvar kağıtları
 • WhatsApp Business olarak bulunan otomatik yanıt özelliği
 • Çok sayıda tema edinin
 • Görüşme ekranını özelleştirin
 • Sohbet ekranını özelleştir
 • Bildirim açılır penceresi özelleştirilebilir
 • Widget’lar özelleştirilebilir
 • Boyutu 50 MB’a kadar olan videoları paylaşabilirsiniz
 • Paylaşılabilir Yüksek Kaliteli Görüntü
 • Boyutu 100 MB’a kadar olan sesleri paylaşabilirsiniz
 • Görüntülerin orijinal kalitesi durumunda paylaşılabilir
 • 30 saniyeden 7 dakikaya kadar video durumunu paylaşabilirsiniz
 • WhatsApp plus’ı kilitle
 • Günlükleri ve etkinliği görün
 • Çeşitli yazı tipi koleksiyonundan yazı tiplerinizi seçin
 • Tam bir yedekleme alabilir ve WhatsApp MOD’un herhangi bir sürümünde geri yükleyebilirsiniz.

Genel Ayarlar

 • WhatsApp Plus’ı yeniden başlatın
 • Gizlilik, Bildirimler, Medya otomatik indirme için özel sohbetler
 • Mesaj Planlayıcı
 • DND Modu

WhatsApp Plus Kullanmanın Avantajları

WhatsApp’ın sıradan sürümünde asla elde edemediğiniz pek çok özellikle bu WhatsApp plus uygulamasının tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz. Aylardır WhatsApp plus kullanıyor olabilirsiniz, ancak eminim ki aşağıda göstereceğim tüm bu harika özelliklere aşina değilsiniz.

Çevrimiçi durumu gizle:  Bu, tüm MOD WhatsApp’ların çok yaygın ve kullanışlı bir özelliğidir, bu uygulamanın bu harika özelliği, çevrimiçi durumunuzu başkalarından gizlemenizi sağlar. bu, bu özelliği açtığınızda kimsenin sizi çevrimiçi olarak göremediği anlamına gelir. İnsanların çevrimiçi olduğunuzu bilmelerine izin vermediğinizde size yardımcı olur.

Mavi tikleri gizle:  Whatsapp Plus’ta, kullanıcılar mesaj gönderildiğinde tek bir tik alır ve çift tik, mesajların teslim edildiği ve çift mavi tik, gönderilen mesajın görüldüğü anlamına gelir. Mavi tikleri gizleyebilir ve mesajlarının sizin tarafınızdan görüldüğünü başkalarının bilmesine izin vermeyebilirsiniz.

Yazma durumu:  Birine mesaj yazdığınızda, WhatsApp özelliği ona bir şeyler yazdığınızı ve yazdığınızı bilmesini sağlar. Yazma durumunuzu başkalarına bildirmek istemiyorsanız, bunu WhatsApp Plus’ın gizlilik seçeneklerinden etkinleştirebilirsiniz.

Kayıt durumu: Kayıt stüdyosu ve yazma durumu başkalarına gizlenebilir, kayıt ses durumunuzu başkalarına gizleyebilirsiniz.

Çıkartma Paketleri:  Bu web sitesinden harika ve trend olan çıkartma paketlerini indirin. Çıkartma trendlerine göre onları güncel tutuyoruz. WhatsApp plus için kendi çıkartma paketlerinizi yapmak istiyorsanız, bunu yapabilirsiniz, sadece bu siteden çıkartma oluşturucuyu indirin.

Temizleyici:  Bu temizleyici aracı kullanmak için gereksiz sohbetleri silmek, sohbetleri silmek ve diğer şeyleri yapmak zorunda olanlar için harika bir araçtır.

Duvar Kağıtları :  Her akıllı telefon ekranda duvar kağıdı ayarlamayı sever, değil mi? Ayrıca sohbet ekranına duvar kağıdı koymayı sevenler, sitemizden harika duvar kağıtlarına göz atmalıdırlar.

Otomatik yanıt:  Otomatik yanıt özelliği genellikle Whatsapp Business uygulamasında bulunur, normal WhatsApp’da bu özellik yoktur. Ancak  Whatsapp Plus son sürüm APK  , Otomatik yanıtlama özelliğine sahiptir. Size mesaj atan birine sizden otomatik yanıt ayarlamak için kullanın.

Temalar:  Bu, MOD Whatsapp’ın alışılmadık bir özelliğidir, WhatsApp’nın tüm Mod sürümleri size bunu sağlamaz. Özellik, tema seçeneğidir, yani WhatsApp plus arayüzünüzü kendi tarzınıza göre özelleştirebilirsiniz. Diğer kullanıcılar tarafından oluşturulmuş pek çok tema mevcuttur, kendi temanızı yapıp Whatsapp plus’a yükleyerek onlardan biri olabilirsiniz.

Özelleştirme:  Whatsapp plus, yalnızca bazı harika özellikler sağlamakla kalmaz, aynı zamanda kullanıcılarının ilgi alanlarını da gözetir. Whatsapp plus’ı kullanabilir ve kendinize göre özelleştirebilirsiniz, başlığı, sohbet ekranını, ana ekranı ve kullanıcı arayüzünü düzenleyebilirsiniz. Ayrıca bildirim mesajını ve widget’larını da özelleştirebilirsiniz.

Paylaşma:  Whatsapp Plus, WhatsApp’nın normal sürümünün yapmadığı şekilde öğeleri paylaşmanıza olanak tanır. 30 saniyeden uzun videoları paylaşmanıza olanak tanır ve 7 dakikaya kadar videoları, 50 MB video boyutunu, 100 MB ses boyutunu, orijinal kalitede görüntüleri destekler.

Güvenlik:  Whatsapp plus’ın daha fazla güvenliği konusunda endişeleriniz varsa neden Whatsapp’ınızı kilitlemiyorsunuz? HAYIR, korumak için herhangi bir üçüncü taraf uygulamasına ihtiyacınız yoktur. Whatsapp plus’ın en son sürümü dahili bir kilitleme özelliğine sahiptir. Parolalar belirleyin ve WhatsApp’nızı güvende tutun.

Günlükler ve geçmiş:  WhatsApp plus, açılış saatinden kapanış saatine kadar tüm faaliyetlerinizi ve WhatsApp plus’ta yaptığınız her şeyi kaydeden bir günlük ve geçmiş özelliğine sahiptir. Size birçok yönden yardımcı olabilir.

Yazı tipleri ve stil:  Bu Whatsapp Modu, harika stiller, boyutlar ve şekillerle gelen çeşitli yazı tiplerine sahiptir. Eminim onları denemek istersin.

Whatsapp Plus MOD Kullanmanın Dezavantajları

Bildiğimiz gibi, Whatsapp Plus’ın pek çok harika özelliği var ve onu kullananlar ona aşık olabilirler. Ama insanların hiç şüphesiz kullandığı o günler geride kaldı. Şimdi şüphenin ne olduğunu düşünebilirsiniz. Şunu söyleyeyim, Whatsapp Plus her zaman ücretsizdi ve insanlar rahatlıkla kullanıyordu korkmadan ve yasakla karşılaşmadan. Ama şimdi Whatsapp Plus kullanmanın birincil dezavantajı yasak.

Whatsapp Plus kullanıyorsanız hesabınızı kaybedebilirsiniz, peki insanlar neden kullanıyor, değil mi? Ayrıca şunu da belirteyim, Whatsapp plus’ta asıl numaranızı kullanmamanız, daha doğrusu geçici bir numara, yasakta sizi rahatsız etmeyen bir numara kullanmanız gerekiyor. Daha fazla bilgi için lütfen WhatsApp plus’nın güvenli kullanımını okuyun.

Yükleme Rehberi

Bu kurulum kılavuzu, manuel kuruluma aşina olmayanlar için burada verilmiştir. WhatsApp plus APK dosyasını Android’inize nasıl yükleyeceğinizi gerçekten bilmiyorsanız, WhatsApp PLUS APK’yı yüklemek için kılavuzu okuyabilirsiniz, basit kurulum kılavuzunu izlemeniz gerekir, Whatsapp kullanmak kadar basittir.

Ayarlar> Güvenlik’te bulunan “bilinmeyen kaynakları” etkinleştirmeniz gerekir.

Whatsapp plus APK dosyasının en son sürümünü bu sayfadan indirin, ardından indirilen dosyayı depoya yerleştirin ve tıklayıp yükleyin. Birkaç dakika sürer, bittiğinde kullanabilirsiniz.

Son düşünceler

Sonuç olarak, bu makalenin WhatsApp artı en son sürüm 2022  ( WhatsApp artı ücretsiz indirme ) hakkında ve yalnızca genel ve eğitim amaçlı olduğunu size bildirmek istiyorum  . Uygulama ile birincil hesabınızı kullanmamanızı pek tavsiye etmiyorum, bu bir ban nedeni olabilir. Whatsapp Plus  APK’nın en son sürümünü indirmeyi denemeden önce geçici olarak yasaklanan hesapları okumalısınız  . Wahatapp+’ın en son sürümü, temalar, çıkartmalar ve daha fazlası için WPLusindir.Com’u ziyaret etmeye devam edin.

Yorum yapın