YoWhatsApp indir

YoWhatsapp APK: Sitemizden YoWhatsapp APK’nın en son sürümünü indirin ve Whatsapp’ın  en iyi özelliklerinden bazılarını deneyimleyin  . Günümüzde pek çok kişi orijinali kullanmak yerine modifiye edilmiş versiyonu arıyor. Getirdiği esneklik ve ekstra özelliklerin nedeni budur. Birçok geliştirici ve web sitesi genellikle resmi sürümü değiştirir ve orijinal sürümde bulunmayan yeni özellikleri entegre eder.

GB Whatsapp ve Whatsapp Plus gibi uygulamalar da web sitelerimizde indirilebilir. Ancak bugünün makalesinde YoWhatsApp ( YOWhatsapp ) ve harika özelliklerinden bahsedeceğiz. Öyleyse başlayalım ve YoWhatsapp’ın ana içeriğine geçelim.

YoWhatsApp APK İndir

İsmiYoWhatsApp
SürümEn sonuncu
Boy48MB
Son güncelleme1 gün önce

YoWhatsApp Nedir?

YoWhatsapp  yakın zamanda uygulama geliştiricisi Yousef Al-Basha tarafından başlatıldı, uygulama editörü ve mod meraklısı, Yo WhatsApp APK’sını diğer tüm Whatsapp Modlarından ayıran bazı özellikler ekledi. Daha önce tartıştığımız gibi, YoWhatsApp APK’sinin en son sürümü, orijinal WhatsApp APK’sının değiştirilmiş bir sürümüdür ve internette bulunan diğer modifiye edilmiş WhatsApp APK’larını kolayca geride bırakır.

Uygulama geliştiricileri, resmi WhatsApp geliştiricilerinin en son sürümü Google Play Store’a geldiğinde uygulamayı güncellemeye devam eder. YOWhatsApp olarak da bilinen YoWhatsApp’ın, orijinal WhatsApp APK’nın tüm heyecan verici özelliklerini kullanabileceğiniz ve deneyebileceğiniz nihai sürümü olduğunu söyleyebilirsiniz. Yowhatspp APK’sını  siteden indir butonuna tıklayarak indirebilirsiniz . 

Yo Whatsapp  zaten dünyada milyonlarca insan tarafından kullanılıyor. Ancak uygulama uzun süredir herhangi bir güncelleme almadığından, birçok kişi YoWhatsApp’ta hatalar, uygulama çökme sorunları ve düşük performans yaşıyor. Bu yüzden size YO Whatsapp’ın hatalar, aksaklıklar ve performans sorunları içermeyen en son sürümünü sunmaya karar verdik. YoWhatsApp’ı sitemizden herhangi bir kötü amaçlı yazılım veya reklam yazılımı olmadan tamamen güvenli ve güvenli bir şekilde alacaksınız. YoWhatsApp İndirme linkleri aşağıda verilmiştir hemen indirin ama indirmeden önce yepyeni özelliklerden geçmek istemez misiniz?

Neden Resmi WhatsApp yerine WhatsApp APK?

WhatsApp uzun zamandır her zaman bizimle olmuştur, basitliği, güvenilirliği ve anında mesajlaşma hizmeti onu mükemmel bir sosyal medya Uygulaması yapar. WhatsApp’ı günlük olarak kullanıyoruz ve onunla öylece yaşayamayız. İster kısa mesaj, ister resim ve hatta video gönderin, WhatsApp ter dökmez ve bize verebileceğinin en iyisini verir.

WhatsApp geliştiricileri, WhatsApp’a yeni özellikler eklemeye devam ettiler, ancak gizlilik ve güvenlik açısından daha önemli olan bazı özellikleri kullanıcılara sağlayamadılar. Son Görülmeyi Gizleme, Özelleştirme, Temalar, Stilleri Değiştirme, Uygulama Kilidi, Konuşma Kilitleri, Gizlilik Modları, Yasak Önleme ve daha pek çok şey! Bu özellikleri kısaca tartışacağız, o halde başlayalım!

YoWhatsApp’ın Özel Özellikleri

Mahremiyet

Orijinal WhatsApp, kullanıcılarına tam teşekküllü gizlilik sunmaz. Günümüzde herhangi bir sosyal medya uygulamasını kullandığımızda gizlilik en önemli konu haline geldi. Bu nedenle, bazı insanlar WhatsApp’ı çevrimiçi kalmak için güvenli bir yer olarak görmezler, çünkü diğer insanlar çevrimiçi yaşamlarına gizlice girebilir ve kullanıcının ifşa etmek istemediği birçok şeyi öğrenebilir. Gizlilikle ilgili tüm bu sorunları göz önünde bulundurarak Yousef Al-Basha, kullanıcılarının kendilerini daha güvenilir ve güvende hissetmelerini sağlamak için WhatsApp’taki en iyi özelliklerden bazılarını entegre etti.

 1. Son Görülmeyi Dondur:  Bu özelliği etkinleştirmek, WhatsApp’ı endişelenmeden kullanmanıza izin verir, çünkü son görülmeniz kullanıcılar tarafından görülmeyecektir.
 2. Beni Kim Arayabilir?:  Adından da anlaşılacağı gibi basitçe çalışır. Profillerine giderek herhangi bir arkadaşınızdan gelen aramayı engelleyebilirsiniz. Bu özelliği açtıktan sonra birisi sizi WhatsApp üzerinden ararsa, araması size ulaşmadan kapatılacaktır. Kısacası, aramalarını almayacaksınız. Bu özellik kullanışlı gibi görünse de her an acil bir sorun yaratabilir. Bu nedenle, bu özelliği yalnızca birisi sizi rahatsız ettiğinde açmanızı öneririz.
 3. Durumu Görüntüle Gizle:  YoWhatsApp’ta bu özelliği kullandığınızda, arkadaşlarınız adınızı durum görüntüleme listelerinde göremezler. Bu, sizi durum listesinden gizleyeceği anlamına gelir, ancak yine de onun WhatsApp durumunu izleyebilirsiniz.
 4. Anti-Delete Mesajlar:  Normal sürümde birisi size gönderdiği mesajı silerse okuyamazsınız. Ancak YoWhatsApp’taki Silme Önleme Durumunun yardımıyla, mesajları sildikten sonra bile okuyabilirsiniz. Ne kadar harika bir özellik, değil mi? YoWhatsApp’ı şimdi deneyin ve tüm özelliklerini keşfedin.
 5. Silme Önleme Durumu:  Yine adından da anlaşılacağı gibi, silme önleme durumu, onu silen arkadaşlarınızın hikayelerini ve video durumlarını izlemenize yardımcı olacaktır. Kulağa hoş geliyor mu? Şimdi dene.
 6. Yanıttan Sonra Mavi Tikleri Göster:  Bu, YoWhatsApp’ın en iyi özelliklerinden biridir. Sohbet ettiğiniz arkadaşlarınızın mesajlarına cevap vermediğiniz sürece sohbet ekranında Mavi Tik görülmez. Bu özellik, herhangi bir işle meşgul olduğumuzda ve bunları yanıtlamak için yeterli zamanımız olmadığında kullanışlı oluyor. Bu tür harika özellikler orijinal WhatsApp APK’sında mevcut değildir ve bu nedenle resmi WhatsApp’tan daha iyi olan Yo WhatsApp’ı indirip kullanmanızı öneririz.

Özelleştirme

YoWhatsApp, uygulama arayüzünü, ana ekranı, konuşma ekranını ve çok daha fazlasını özelleştirmek için tam teşekküllü özgürlük sunar. Ayrıca YoWhatsapp’ta tonlarca tema ve kişiselleştirilmiş özelleştirme alacaksınız, yalnızca WhatsApp arayüzünü kendi resimlerinizle özelleştirebileceğinizle kalmayacak. İlginç görünüyor? YoWhatsApp’ı  şimdi indirin  ve bir şans verin.

 1. YoThemes Mağazası:  YoThemes, normal WhatsApp yeşil temasından sıkılan ve yeni bir şey denemek isteyen tüm insanlar için mükemmel bir tek durak noktasıdır. Bir kuruş harcamadan ücretsiz olarak indirip uygulayabileceğiniz 4000’den fazla tema edinin.
 2. Ana Ekranı ve Konuşma Ekranını Özelleştirin:  YoWhatsApp size WhatsApp ana ekranınızın ve konuşmanızın nasıl görüneceği konusunda tam özgürlük sunar. Ekranda bulunan farklı öğeler üzerinde tam kontrol sahibi olun. Sekmelerin rengini değiştirin – okunmamış sayaç metin rengi, ölümsüz mesaj metin rengi, sekme arka plan rengi, sayfa başlığı metin rengi ve çok daha fazlası.

Whatsapp APK

Şimdi, YoWhatsApp’ın en ilginç kısmı geliyor. Bu, Whatsapp’ı özelleştirmek ve çalışmasını ve tam olarak istediğiniz gibi görünmesini sağlamak için mutlak özgürlüktür. YoWhatsApp, en son güncellemesinde tonlarca heyecan verici özellikle birlikte gelir, Whatsapp’ta değiştirebileceklerinizin sınırı yoktur. Kelimenin tam anlamıyla, her şey çok kısa sürede istediğiniz gibi özelleştirilebilir. Öyleyse, YoWhatsapp’ta kullanılabilen tüm YoWhatsApp Modları hakkında konuşalım.

Evrensel Modlar

 1. Uygulama Dili:  Artık YoWhatsApp’ı 10’dan fazla dil desteğiyle kullanabilirsiniz. Ayrıca Arapça, Espanol, İtalyanca, Almanca, Türkçe ve çok daha fazlası gibi diğer dillerin yanı sıra bölgesel dilimiz Hintçe’yi de destekler!
 2. Başlatıcı Simgelerini Değiştir:  Aynı Whatsapp başlatıcı simgesinin kurulu mu? Yeni bir şey denemek ister misin? YoWhatsApp, aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi Whatsapp başlatıcı simgesi sunar, her şey uygulamadadır, üçüncü taraf simge paketleri yüklemeye gerek yoktur.
 3. Son menüdeki Konuşma Kartları  : Bu, YoWhatsApp’ın kişisel favori özelliğim. Biriyle sohbet ediyorsak ve son düğmesine basarsak, her sohbet bir kart haline gelir. Kulağa hoş geliyor, değil mi? Bu özellik, Android 5.0 ve sonraki sürümleri çalıştıran cihazları destekler.
 4. Soldan sağa kaydırarak görüşme ekranını kapatın: Sağdan  sola kaydırarak devam eden görüşmeyi kolayca kapatabilirsiniz. Bu, sizin için yararlı olabilecek basit bir harekettir.
 5. Başlatıcıdan ve ana ekrandan mesaj sayacı rozetini Etkinleştirin/Devre Dışı Bırakın:  Bu, Whatsapp kullanıcıları için basit ama çok kullanışlı bir özelliktir. Bildirim rozeti simgeleri zaman zaman rahatsız edici olabiliyor ve rozetler de devre dışı bırakılamıyor, bunun bir çözümü var mı? Evet, YoWhatsApp, YoWhatsApp simgesindeki mesaj sayacı rozetini devre dışı bırakmanıza izin verir.
 6. Durum Çubuğunda Ses Çalma Bildirimini Devre Dışı Bırak:  Adından da anlaşılacağı gibi, WhatsApp’ta herhangi bir sesli veya sesli mesajı oynattığımızda, rahatsız edici olabilecek bir bildirim açılır. Sadece YoWhatsApp ayarlarına giderek kaldırın.

Ana Ekran Modları

 1. Uygulama ana ekranındaki WhatsApp metni yerine adınızı ayarlayın:  Uygulama ana ekranındaki metni değiştirmenizi sağlar ve adınızı korumanızı sağlar. Durumunuzu YoWhatsApp ana ekranında da tutabilirsiniz.
 2. Ana Ekranın metin boyutunu değiştirme:  Bu özellik ile YoWhatsApp’ın ana ekranındaki metnin boyutunu ayarlayabilirsiniz.
 3. Sohbet Bölücüyü Gizle:  Bu özellik, ana ekranda sohbetler arasındaki gri çizgiyi kaldıracaktır. Bu size Yo WhatsApp’ınıza benzersiz bir görünüm verecektir.
 4. Çevrimiçi iletişim Bildirici:  Kişilerinizden biri çevrimiçi olduğunda bildirim alın. Belirli bir kişinin çevrimiçi olduğunu belirten kısa bir açılır mesaj alacaksınız. Oldukça kullanışlı değil mi? YoWhatsApp’ı şimdi deneyin.

Konuşma Ekranı Modları

 1. Kişi başına özel Duvar Kağıdı ayarlayın:  WhatsApp’ın resmi sürümü, tüm kişiler için yalnızca bir sohbet duvar kağıdı ayarlamanıza izin verir. Farklı kişiler için farklı sohbet duvar kağıdı ayarlamanıza izin vermez. Ancak, YoWhatsApp’ın en son sürümüyle, farklı kişiler için özel sohbet duvar kağıdı ayarlayabilirsiniz.
 2. Kişi Profil Resmini Gizle:  Artık kişilerin profil resmini konuşma ekranından gizleyebilirsiniz. Bu özelliği açarsanız, Kişilerin profil resmi değil, yalnızca adları görünür.
 3. Kişi Adını  ve Arama Düğmesini Gizle : Bu özelliğin etkinleştirilmesi, kişinin adını başlıktan gizleyecektir, yalnızca profil resmi görünebilir.
 4. Mesajları kopyalarken Tarih ve Saati Gizle : Resmi sürümde aynı anda 2 veya daha fazla mesajı kopyaladığımızda, tarih ve saat de birlikte kopyalanır. Tarih ve saatin kopyalanmasını önlemek için bu özelliği açın ve tarih ve saati kopyalamadan aynı anda 2 veya daha fazla mesajı kopyalayın.

YoWhatsApp’ın Diğer Heyecan Verici Özellikleri

Görüntüleri Tam Çözünürlükte Gönderin:  Gönderdiğimiz görüntüler aynı kalitede alınmadığı için WhatsApp’ta görüntü göndermek her zaman sorun olmuştur. Gönderdiğimiz veya aldığımız fotoğrafın kalitesinde hafif bir düşüş var. Ancak YoWhatsapp ile 18 MB’a kadar olan resimleri gönderebilirsiniz ve görüntü kalitesi düşmez. Görüntüler daha önce olduğu gibi gönderilecek veya alınacaktır. Bu, Whatsapp’ı görüntü göndermek için kullananlar için çok önemli bir özelliktir. Daha harika özelliklerin ve harika modların keyfini çıkarmak için şimdi YoWhatsApp’ı indirin.

Bir Seferde 10’dan Fazla Resim Gönder:  Orijinal sürüm, kullanıcıların bir seferde 10’dan fazla resim göndermesine izin vermez. Ancak YoWhatsApp’ın yardımıyla bir seferde 10’dan fazla Görüntüyü kolayca gönderebilirsiniz.

700 MB’a Kadar Video Gönderin:  Resmi WhatsApp, video boyutunu sınırlar ve kullanıcıların büyük boyutlu dosyalar göndermesine izin vermez. Böyle bir durumda YoWhatsapp APK yardımıyla 700 MB’a kadar videolar gönderebilirsiniz.

Dahili Whatsapp dolabı:  Bazen başkalarının görmesi amaçlanmayan WhatsApp mesajları, resimler ve videolar alırız. İşte bu yüzden Play Store’da üçüncü taraf bir uygulama dolabı arıyoruz. Ancak, YoWhatsApp’ın kendisinde zaten mevcut olan entegre bir dahili özelliğe ne dersiniz? WhatsApp’ınızı diğer insanlardan korumak için indirin ve deneyin.

YoWhatsApp Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Yo WhatsApp nedir?

Orijinal versiyonla aynıdır. YoWhatsApp, geliştirici Yousef Al-Basha tarafından değiştirilmiştir. Aradaki fark, özelliklerdedir, YoWhatsApp, resmi WhatsApp sürümünde olmayan tonlarca özellik içerir. Gizlilik, özelleştirme ve diğer faydalı modlarla ilgili çoğu özellikten bazılarını sunar.

YoWhatsApp Güvenli mi?

Evet, YoWhatsapp’ı kullanırken herhangi bir sorun yaşamazsınız. Tüm modların sunucusu aynıdır, tüm veri aktarımının gerçekleştiği tek bir sunucu vardır. Bu nedenle, herhangi bir WhatsApp modunu kullanırken sorun yok, tüm modlar güvenli ve güvenlik garanti ediliyor

YoWhatsApp’ımı nasıl güncelleyebilirim?

Gizli içerikYoWhatsApp, WhatsApp için alternatif bir sürümdür, Ancak Play Store’da mevcut değildir. Peki nereden güncelleyebilirsiniz? Dur, sana onu da söyleyeceğim. Uygulamanın güncellenmesi düşünüldüğünde sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Geliştirici güncellemeyi gönderir göndermez MOD APK’larını güncellemeye çalışıyoruz.  Gelecekteki güncellemeler ve daha harika şeyler için WPLusindir.Com’u ziyaret edin 

Nihai Karar

En iyisini seç, gerisini bırak. Bu alıntı gibi,  YoWhatsApp APK  tonlarca özellik ve bazı harika modlar sunar, öyleyse neden temel işlevlere sahip ve harika modlar olmayan orijinali kullanasınız? Bunun da ötesinde, YoWhatsApp, Play Store’da her yeni resmi güncelleme yayınlandığında güncellenir. Yo WhatsApp resmi sürüm üzerine inşa edildiğinden, YoWhatsApp orijinal Whatsapp ile aynı özelliklere sahip olacak, ancak Orijinalinde bulunmayacak bazı özellikler olacağı açık. İşte bu yüzden her zaman YoWhatsapp gibi bizim için mükemmel olan alternatifi arıyoruz. Yo Whatsapp dışında GB Whatsapp, OG Whatsapp ve Whatsapp Plus gibi başka Whatsapp modları da var. Tüm bu  WhatsApp MOD’larını da kontrol edebilirsiniz  !

Yorum yapın